یک تجربه‌ی دوست داشتنی!

گاهی فیلم ها آن‌قدر خوب و دقیق درست شده اند که تو، چه بخواهی و چه نخواهی، خودت را می‌گذاری جای شخصیت اصلی داستان و به جای او همه‌ی اتفاق‌ها را تجربه می‌کنی و همه‌ی چیزها را می‌بینی.
سختی کار آن جایی می شود که نویسنده داستان دست بگذارد روی نقطه هایی که دردش زیاد است!

■□■

چشمت را که باز می‌کنی توی دنیایی هستی که به جز خودت هیچ کس را نمی بینی. تنها، روی کره ی زمینی که حسابی به هم ریخته و پر از آت و آشغال شده. گیج شده ای. این طرف و آن طرف را نگاه می‌کنی ولی به جز برج های که از جعبه های آشغال درست شده اند چیزی نمی بینی. برج هایی که خودت درست کردی. انگار که اصلاً وظیفه ات این است و برای همین کار ساخته شده ای. تو آخرین ربات از نسل ربات‌هایی هستی که انسان ها برای تمیز کردن زمین، روی این کره آشغالی! گذاشته اند و بعد فرار را بر قرار ترجیح دادند. و حالا بعد از خراب شدن همه‌ی ربات های دیگر با تنها هم دمت که یک سوسک است زندگی می‌کنی و هم‌چنان زباله جمع می‌کنی و برج زباله‌ای درست می‌کنی.
فکرش را بکن تنها تر از این هم می‌شود؟! اگر این قدر غریب بودی دوست نداشتی یک روز مهمانی در خانه‌ات را بزند و سر زده بیاید تو؟ این مهمان برای «وال.ای» آمد.

 

پ.ن1: این روزها خیلی با تلوزیون کاری نداریم ولی تا دلتان بخواهد انیمیشن نگاه می کنیم.

پ.ن2: توی جدیدی ها فقط «up»، که من 10-15 دقیقه ی اول  و او همه اش را، دوست داریم.

پ.ن٣: شاید ما هنوز کودک باشیم ولی این انیمیشن ها هرگز.

/ 10 نظر / 71 بازدید
طهورا

ظاهرا واقعا اینجا داره رونق می‌گیره درست روزهای آخر هیام! ............... من نه دلم برای انیمیشن ها یا همون کارتون های بچگی‌ام تنگ شده و این روزها که تلویزیون تکرارش می‌کنه حتما دنبالش می‌کنم که دلم برای ایام کودکی‌ام تنگه!!!!!!!!!!!!

دریاترین

حسیه که تجربه اش کردم... دوست داشتنیه!

جناب اصفهانی

موافقم! چه انیمیشن های خوبی می سازند خدایی! تو ایرانی ها من فقط این انیمیشن دانشمندان بزرگ را دوست دارم که جمعه ها نشون می ده. عالیه

برای خاطر آیه ها

روح آدم شاد می‌شود وقتی می بیند یکی از اولین وبلاگ‌هایی که قبلا سر می زده و مدتی راکد مانده بودند, حالا دوباره زنده شده و به روز. ... به روز و برقرار باشید.

طهورا

نا امیدمان نکنید ها. گرفتید که؟

طهورا

نا امیدمان نکنید ها. گرفتید که؟

جواد

یه چیزایی میگن ...... مرد نکو نام نمیرد هرگز ...... !!! نکو نام باشین [گل]

شبکه اطلاع رسانی اجتهاد

بزرگ ترين گنجينه تصاوير و اسناد علما و فقهاي شيعه، با بيش از 1700 تصوير وسند، در شبکه علمي و اطلاع رساني" اجتهاد" به آدرسwww.Ijtihad.ir تهيه، و در اختيار علاقمندان قرار گرفته است.

طاها

سلام بهتون تبریک میگم وبلاک زیبایی دارین با متن سلام بر عشق در خدمتیم منتظرتون میمونم چنانچه تمایل به لینک دارین منو با نام "م.باران " لینک کنین و بفرمایید با چه نامی لینکتون کنم